KONST / Litografier / Färglitografi 12422002
nr 1242 2002
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, EA-upplaga. Signerad, daterad 1958. Motivet: 36x49 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:47:57
14/3 15:14:38
1.000 kr
18/3 17:45:39
18 mar
Corneille
Läs mer om Corneille